Тотнъм отново в челната четворка след завръщането през второто полувреме срещу Брентфорд
Breaking News | 2024-01-31 | 00:32:49

Тотнъм се върна обратно в местата в Шампионската лига, след като три гола за осем минути второ полувреме го изстреляха до хаотична победа с 3-2 у дома срещу Брентфорд.

Шпорите бяха бавни през първото полувреме и изостанаха до откриването на Neal Maupay в 15-ата минута, но разговорът на Ange Postecoglou на полувремето изглежда свърши работа.

Destiny Udogie и резервата Brennan Johnson отбелязаха в рамките на 72 секунди една от друга в началото на втория период, преди Ричарлисън да вкара седмия си гол в последните си седем мача във Висшата лига.

Все още имаше време Айвън Тоуни да отбележи отново при второто си участие след завръщане след забрана за залагане, но Тотнъм успя да надскочи Астън Вила и да си върне четвъртото място.